dml7005B




3 stk. på lager
HP EliteBook 850 G4 i Grade B er et fremragende valg for brugere, der har brug for en pålidelig og kraftfuld bærbar computer til kontoropgaver og daglige gøremål. På trods af kosmetiske fejl, så leverer denne enhed den nødvendige ydeevne og funktionalitet til professionelle opgaver.
Leveringstid: 1 hverdag(e)
Fri fragt ved bestilling for over 2.500,- inkl. moms
| MODELNAVN | HP Elitebook 850 G4 - Grade B |
| PROCESSOR | Intel Core i5-7200U 2,5GHz |
| RAM | 8GB DDR4 |
| HARDDISK | 256GB NVMe |
| SKÆRM | 15" (1920x1080) |
| GRAFIKKORT | Intel HD Graphics 620 |
| DREV | ----- |
| NETVÆRK |
Intel Ethernet l219-V 10/100/1000 Ethernet Intel Dual Band Wireless-AC 8265 802.11 (a/b/g/n/ac) Bluetooth 4.2 |
| PORTE | 2 x USB 3.1 Gen 1 1 x USB Type-C 1 x DisplayPort 1 x VGA 1 x Docking connector 1 x RJ-45/Ethernet 1 x Headphone/microphone combo 1 x AC 1 x Fingeraftryksscanner |
| OPERATIVSYSTEM | Windows 10 Home |
| BATTERI | 46 Wh Lithium-Ion, 3-cell - Grade B - Vi garanterer minimum 1 times batteritid |
| VÆGT | 1,48kg. |
| DIMENSIONER | H: 18,9mm B: 338mm D: 237mm |
| GARANTI | Vi giver 2 års garanti på genbrugt IT. |
| DIVERSE | Inkl. strømforsyning og 230V net-ledning. Modellen har webcam. |
| TASTATUR | Dansk |
Læs hele vores gradingbeskrivelse her.