dma116114277

25+ stk. på lager
OBS! Dette er et nyt produkt
Inkl. 230v strømstik til brug i Danmark
Med Toshiba Tecra A2-S4372ST opladeren og strømforsyningen kan du altid være sikker på en pålidelig og effektiv opladning til din laptop. Denne oplader er designet specifikt til Toshiba Tecra A2-S4372ST modellen og sikrer, at din laptop altid er klar til brug.
Denne oplader og strømforsyning er produceret af Toshiba, en anerkendt producent af høj kvalitet. Med fokus på pålidelighed og holdbarhed kan du være sikker på, at denne oplader leverer den strøm, din laptop har brug for, hver gang du tilslutter den.
Med Toshiba Tecra A2-S4372ST opladeren kan du oplade din laptop nemt og bekvemt, uanset hvor du befinder dig. Den kompakte størrelse gør det nemt at have opladeren med dig på farten, så du aldrig løber tør for strøm.
Denne oplader og strømforsyning er designet til at holde til daglig brug og transport. Med en robust konstruktion og slidstærke materialer kan du være sikker på, at denne oplader vil holde i lang tid.
Med Toshiba Tecra A2-S4372ST opladeren får du en optimal opladningsløsning, der sikrer, at din laptop altid har tilstrækkelig strøm til at klare dine opgaver. Med denne oplader kan du arbejde effektivt og produktivt uden bekymringer om strømforsyningen.
| Stik | 6,3mm x 3,0mm |
|---|---|
| Ampere | 4A |
| Volt | 15V |
| Watt | 60W |
Alle vores strømforsyning leveres direkte fra vores eget lager. Du er derfor altid garanteret hurtig levering, når du handler hos Datamarked ApS. Vores lithium ion strømforsyning kommer fra en af de bedste leverandører på markedet, hvilket sikrer dig, at alle vores strømforsyning er af høj kvalitet. Alle strømforsyning er testet.
For mere information vedrørende vores strømforsyning, så kontakt os på e-mail: [email protected] eller telefon: 70400010.