dml9514B

4 stk. på lager
Lenovo ThinkPad P15s Gen 1 15 er en alsidig og pålidelig bærbar computer, velegnet til professionel brug. Intel i7-10610u 1.8GHz 512GB NVMe 16GB Win11 Pro, sikrer god ydeevne.
Leveringstid: 1 hverdag(e)
Fri fragt ved bestilling for over 2.500,- inkl. moms
| MODELNAVN | 15" Lenovo ThinkPad P15s Gen 1 - Grade B |
| PROCESSOR | Intel i7-10610U 1.8GHz |
| RAM | 16GB DDR4 |
| HARDDISK | 512GB NVMe |
| SKÆRM | 15" (1920x1080) IPS inkl. Webcam |
| GRAFIKKORT |
Intel HD Graphics NVIDIA Quadro P520 2GB |
| DREV | ----- |
| NETVÆRK |
|
| PORTE |
|
| OPERATIVSYSTEM | Windows 11 Professional 64 bit |
| BATTERI | 50Wh - Grade B - Vi garanterer minimum 1 times batteritid |
| VÆGT | 1,75kg. |
| DIMENSIONER | H: 19,1mm B: 365,8mm D: 248mm |
| GARANTI | Vi giver 2 års garanti på genbrugt IT. |
| DIVERSE | Inkl. strømforsyning og 230V net-ledning. Modellen har webcam. |
Læs hele vores gradingbeskrivelse her.