dml8030B

3 stk. på lager
Dell Vostro 3425 er en prisvenlig business-bærbar computer, der er ideel til grundlæggende kontoropgaver og hverdagens anvendelser. Dell Vostro 3425 i Grade B er et solidt valg for brugere, der søger en økonomisk bærbar computer til enkle opgaver. På trods af kosmetiske mangler er enheden funktionsdygtig og tilbyder pålidelig ydeevne til grundlæggende applikationer.
Leveringstid: 1 hverdag(e)
Fri fragt ved bestilling for over 2.500,- inkl. moms
| MODELNAVN | Dell Vostro 3425 - Grade B |
| PROCESSOR | AMD RYZEN 5 5625U 2,3 GHz |
| RAM | 8GB DDR4 |
| HARDDISK | 512GB NVMe |
| SKÆRM | 14" (1920x1080) |
| GRAFIKKORT | Intel HD Graphics |
| DREV | --- |
| NETVÆRK |
|
| PORTE |
|
| OPERATIVSYSTEM | Windows 11 Professional |
| BATTERI | 54Wh Lithium-Ion - Grade B - Vi garanterer minimum 1 times batteritid. |
| VÆGT | 1,55kg |
| DIMENSIONER | H: 19mm B: 359mm D: 236mm |
| GARANTI | Vi giver 2 års garanti på genbrugt IT. |
| DIVERSE | Inkl. strømforsyning og 230V net-ledning. Modellen har webcam. |
Læs hele vores gradingbeskrivelse her.