

16 stk. på lager
Baseus USB-C kabel 100W – 2 Meter tilbyder højhastighedsoplading og pålidelig dataoverførsel. Med en imponerende 100W strømkapacitet er dette kabel ideelt til hurtig opladning af enheder som MacBooks og iPhone 15. Den 2 meter lange længde giver fleksibilitet og komfort, når du arbejder eller oplader på afstand. Robust og holdbart design sikrer langvarig brug. Perfekt til både hjemmet og kontoret. Få maksimal effektivitet med Baseus USB-C kabel – din løsning til hurtig og stabil opladning.
Leveringstid: 1 hverdag(e)
Fri fragt ved bestilling for over 2.500,- inkl. moms
Denne strømforsyning og oplader fra Dell er designet til at levere pålidelig og effektiv opladning til din bærbare computer, smartphone, tablet og andre enheder. Med en længde på 1 meter og en holdbar USB-C til USB-C forbindelse, er denne hvide oplader ideel til hurtig dataoverførsel og opladning.
Med dette USB-C kabel fra Dell kan du være sikker på en pålidelig strømforsyning og opladning, uanset hvor du befinder dig. Kablet er konstrueret med holdbare materialer og har kvalitetscertifikater som TUV, GS, CE, CB, RoHS, SAA, SGS og FCC, hvilket sikrer en sikker og effektiv brug.
| Watt | 100W |
|---|
Alle vores strømforsyning leveres direkte fra vores eget lager. Du er derfor altid garanteret hurtig levering, når du handler hos Datamarked ApS. Vores lithium ion strømforsyning kommer fra en af de bedste leverandører på markedet, hvilket sikrer dig, at alle vores strømforsyning er af høj kvalitet. Alle strømforsyning er testet.
For mere information vedrørende vores strømforsyning, så kontakt os på e-mail: [email protected] eller telefon: 70400010.